Wesołe tańce na różne okazje

Kurs - Wesołe tańce na różne okazje

Cel kursu: wzbogacenie warsztatu pracy nauczyciela o atrakcyjne i różnorodne formy prowadzenia zajęć z wykorzystaniem elementów tańca i muzyki, nabycie umiejętności stosowania tańców i zabaw muzycznych wspomagających pracę wychowawczą oraz dydaktyczną nauczyciela, dostarczenie propozycji repertuarowych dla szkolnych zespołów tanecznych oraz na szkolne i środowiskowe uroczystości.

Treści programowe:

To propozycja 10 układów choreograficznych o różnym charakterze i stopniu trudności. Warsztat opiera się na tańcach mających wesoły, pogodny, wprawiający w świetny nastrój charakter. Można je wykorzystywać zarówno jako formę edukacyjną, zabawową, integracyjną ale także sceniczną, ubarwiając nimi uroczystości szkolne i środowiskowe.

Do wszystkich zaproponowanych form, uczestnicy otrzymują opisy kroków oraz układów choreograficznych.

Nauczycieli przedszkoli oraz klas 1-3 szkół podstawowych, instruktorów, animatorów, osób pracujących z dziećmi, studentów, każdego, kto lubi taniec.

Szkolenie poprowadzi: mgr Anna Zwoleńska

Czas trwania: 1 dzień

Najbliższe szkolenia - Wesołe tańce na różne okazje:

Jesteś tutaj: Strona główna Oferta szkoleń Edukacja Wesołe tańce na różne okazje