Wesołe tańce na różne okazje

Kurs - Wesołe tańce na różne okazje

Cel kursu: wzbogacenie warsztatu pracy nauczyciela o atrakcyjne i różnorodne formy prowadzenia zajęć z wykorzystaniem elementów tańca i muzyki, nabycie umiejętności stosowania tańców i zabaw muzycznych wspomagających pracę wychowawczą oraz dydaktyczną nauczyciela, dostarczenie propozycji repertuarowych dla szkolnych zespołów tanecznych oraz na szkolne i środowiskowe uroczystości.

Treści programowe:

To propozycja kolejnych 25 układów choreograficznych o różnym charakterze i stopniu trudności. Warsztat opiera się na tańcach mających wesoły, pogodny, wprawiający w świetny nastrój charakter, pochodzących z wielu kręgów kulturowych. Można je wykorzystywać zarówno jako formę edukacyjną, zabawową, integracyjną ale także sceniczną, ubarwiając nimi uroczystości szkolne i środowiskowe.

Do wszystkich zaproponowanych form, uczestnicy otrzymują opisy kroków oraz układów choreograficznych.

Nauczycieli wszystkich poziomów nauczania i specjalności, instruktorów, animatorów, osób pracujących z dziećmi studentów, każdego, kto lubi taniec.

Szkolenie poprowadzi: mgr Anna Zwoleńska

Czas trwania: 2 dni

Jesteś tutaj: Strona główna Oferta szkoleń Edukacja Wesołe tańce na różne okazje